Technologia Żywności i Żywienia

Anna Kasińska to nasza specjalistka od żywienia i smukłej sylwetki. Jako wykwalifikowany technolog żywności (absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka na Politechnice Łódzkiej) pomoże Ci dobrać odpowiednio zbilansowaną dietę, dzięki której nie tylko schudniesz lub nabierzesz masy mięśniowej, o jakiej marzysz, ale także zachowasz zdrowie i siły do aktywnego spędzania czasu. Przy okazji zawsze znajdzie kilka ciekawostek dietetycznych – nudna dieta, która może być katorgą, nie wchodzi tu zatem w grę! Ania motywuje ludzi, pomaga w odnalezieniu piękna i siły w samym sobie.

Piotr Wolniak to doskonały przykład na to, że rozwój fizyczny może, a nawet powinien iść w parze z rozwojem intelektualnym i zdobywaniem wiedzy. Dołóżmy do tego hart ducha i pracę nad swoimi słabościami, i mamy trenera idealnego. Kto jak kto, ale utytułowany zawodnik sceny międzynarodowej, wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej wie, co znaczy poświęcenie – i tę wiedzę pragnie przekazać wszystkim, dla których zdrowy tryb życia i uzyskanie wymarzonej sylwetki są ważne. Piotr jest dyplomowanym trenerem personalnym i instruktorem kulturystyki, a wszystko na podbudowie fizjoterapii (ukończył fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym UŁ). Zadba zatem i o budowanie świetnej sylwetki, i o bezpieczeństwo podczas treningów.

Prawidłowy sposób odżywiania się, który dostosujemy do Ciebie pomoże Ci lepiej się poczuć. Osoby, które nie odżywiają się prawidłowo nie wiedzą jak bardzo może poprawić się jakość i komfort ich życia za sprawą zbilansowanej, odpowiedniej diety.
Dieta stanowi nieodłączny element życia każdego człowieka i jest ona bardzo ważna w prawidłowym rozwoju organizmu ludzkiego jak równie ważna dla uniknięcia wszelkich chorób związanych z odżywianiem się. Więcej zobaczysz na naszym FB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *